Черкаські рятувальники надали допомогу водію сміттєвоза

Черкаські рятувальники надали допомогу водію сміттєвоза

8 березня об 11:00 по провулку Миколи Калашника (колишній провулок Рози Люксембург) внаслідок просідання ґрунту провалився та не міг самостійно рухатись сміттєвоз «МАН». Про це пише сайт ЧЕРКАСИ СЬОГОДНІ з посиланням на У ДСНС в Черкаській області.

Як стало з`ясувалося, сміттєвоз «МАН» виконував звичний рейс по збиранню побутових відходів, коли дорожнє покриття під автомобілем не витримало, важковик просів мало не на мости.

На місце події одразу вихала оперативна група Черкаського міськвиконкому на чолі з першим заступником міського голови Сергієм Овчаренком, а також мобільна група Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Черкаській області на чолі із начальником Андрієм Хижняком.

Спроби рятувальників 2-ї пожежно-рятувальної частини та фахівців інженерно-рятувального відділення АРЗ СП звільнити автомобіль за допомогою легкого інженерного обладнання успіху не мали.

Згодом вивчивши ситуацію на місце події було залучено важку техніку, автомобільний кран КП «Черкаситеплокомуненерго», а також вантажний автомобіль та екскаватор КП «Черкасиводоканал». Аварійні бригади «Черкасигаз» та «Черкасиводоканал».
Встановивши автокран, піднявши сміттєвоз та засипавши провалля ґрунтом, автомобіль о 15: 30 було звільнено а роботи на місці провалля завершено.

За попередньою інформацією причиною події внаслідок якої було пошкоджено асфальтове покриття а на дорозі утворилася яма у 80 квадратних метрів та глибиною у 1,5 метри став місцевий порив водоканалізаційних мереж.

Загиблих та потерпілих внаслідок події немає.

Прочитайте ще:

Залиште коментар