Черкаські рятувальники провели День цивільного захисту з освітянами

Черкаські рятувальники провели День цивільного захисту з освітянами

3 травня на базі загальноосвітньої школи №10 в обласному центрі відбувся «Показовий день цивільного захисту». Метою заходу було навчання правилам безпеки керівників навчальних закладів та учнів загальноосвітніх шкіл міста.

До проведення заходу долучилися співробітники Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Черкаській області. На початку заходу рятувальники нагадали присутнім основні правила безпеки життєдіяльності, розповіли алгоритм дій при виникненні різних надзвичайних ситуацій.

Під час лекції фахівці Служби порятунку продемонстрували повчально-інформаційні відеоролики на теми: «Дії при отриманні сигналу «УВАГА ВСІМ!» та «Дії при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів». Також співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій розповіли освітянам міста про важливість наявності та технічної справності первинних засобів пожежогасіння, оскільки за їх допомогою можна ліквідувати пожежу, якщо виявити її на початковій стадії горіння.

Вже за традицією, завершився захід сигналом «Увага всім» та загальношкільною евакуацією із приміщення навчального закладу. Евакуація школярів та педагогів пройшла чітко та злагоджено.

Захід закінчився і усі повернулися до звичних справ: співробітники ДСНС – на оперативні чергування, школярі і педагоги – до навчального процесу. Однак кожен почерпнув для себе чимало корисного. І, якщо у підсумку збережеться хоч одне людське життя, уся праця, вкладена у навчальне дійство, була немарна.

Залиште коментар