Черкаські рятувальники разом із комунальниками звільнили «вантажівку», яка втрапила в яму

Черкаські рятувальники разом із комунальниками звільнили «вантажівку», яка втрапила в яму

У середу, 8 березня, близько 11-ої ранку на провулку Миколи Калашника (колишній – Рози Люксембург) у Черкасах сталася прикра аварія – там просто серед дороги просів ґрунт. Як наслідок – у яму на проїжджій частині втрапив сміттєвоз «МАН». Виїхати з цієї «пастки» самостійно вантажівка не змогла, тож її «звільняли» зусиллями рятувальної та комунальних служб.

Відразу після отримання сигналу на місце події відразу виїхали працювати «надзвичайники» з 2-ї пожежно-рятувальної частини та фахівці аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Однак їхні спроби витягнути «сміттєвоз» не принесли бажаних результатів. Тоді, як розповів перший заступник міського голови Черкас Станіслав Овчаренко, який виїжджав на місце аварії у складі оперативної групи міськвиконкому, до цих робіт залучили автомобільний кран «Черкаситеплокомуненерго», вантажний автомобіль та екскаватора КП «Черкасиводоканал». Станом на 15-ту годину спільними зусиллями машину вдалося витягнути.
За словами заступника директора КП «Черкасиводоканал» Світлани Лісковець, просідання ґрунту в цьому провулку сталося через порив на водопровідній мережі.
– Це кооперативний водопровід, який був збудований за власні кошти мешканців провулку Миколи Калашника між вулицями Кривалівською та В’ячеслава Чорновола. На ньому, неподалік сьомого будинку, сталося незначне пошкодження труби, товщиною максимум сантиметр, – розповіла Світлана Володимирівна. – Цей порив ззовні не помітний, тож через це в цьому місці струмінь води повільно розмивав ґрунт.

Прочитайте ще:

Залиште коментар