Черкаські рятувальники вибороли третє місце на всеукраїнських змаганнях у Києві

Черкаські рятувальники вибороли третє місце на всеукраїнських змаганнях у Києві

21 жовтня, на Контрактовій площі у Києві, вперше за програмою всесвітньовідомих змагань (Firefighter Combat Challenge) відбулися змагання пожежно-рятувальних служб «Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2017».  Цього дня виборювати звання найсильнішого рятувальника до столиці прибули 16 команд з усієї України. Зокрема, участь у міжнародних змаганнях взяла команда Управління ДСНС у Черкаській області.

Про це повідомив речник начальника УДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко.

Програма заходу була дуже насиченою і на учасників чекали непрості випробування. Підйом рукавної лінії по сходових маршах на майданчик 4-го поверху навчальної вежі, укладання рукавних скаток у контейнер, “силовий тренажер”, де ударами кувалди необхідно перемістити балку вагою 72,5 кг, заливка мішені влучним “пострілом” з пожежного рукава, а також “евакуація” потерпілого 80-ти кілограмового манекену на відстань 30 метрів — усі ці вправи учасники змагань виконували на швидкість. За правильністю виконання слідкувало професійне журі з Республіки Білорусь.

Старший пожежний-рятувальник з 1-ої Державної пожежно-рятувальної частини старший прапорщик служби цивільного захисту Дмитро Дробишев та начальник 2-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Черкас капітан служби цивільного захисту Богдан Копил під час виконання цих вправ в тандемі показали третій результат.

За підсумками усіх забігів, серед яких рятувальники змагалися в індивідуальних забігах, командних естафетах та тандемах, Черкаські рятувальники вибороли загальне третє місце, поступившись командам Головних управлінь ДСНС України у Рівненській області та місті Києві.

Залиште коментар