Черкаські школярі приїхали з нагородами з «ROBOfirst 2018 – більше ніж роботи!»

Черкаські школярі приїхали з нагородами з «ROBOfirst 2018 – більше ніж роботи!»

14-15 квітня в м. Києві відбувся Фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи!» — масштабна міжнародна подія у сфері освіти, науки і техніки, де талановиті, творчі, ерудовані діти віком від 6 до 16 років зі всієї України демонстрували свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування, інженерії і архітектури.
У рамках фестивалю було представлено два найбільших світових конкурси з науки та робототехніки – Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League (для дітей 9-16 років) та Всеукраїнський фестиваль FIRST LEGO League Junior (для дітей 6-10 років).

Про це повідомив начальник управління освіти Черкаської ОДА Валерій Данилевський.

Черкаську область на фестивалі представили такі команди:
1. BrainsOn, Черкаська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради;
2. ROBOTRONIKS, Гельмязівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради;
3. Kiborgs.UA, Черкаська гімназія №9 ім. О.М.Луценка Черкаської міської ради;
4. ZOLOWIZARDS, Золотоніська гімназія ім. С.Д.Скляренка Золотоніської міської ради;
5. BestBoysBand, Черкаська гімназія №9 ім. О.М.Луценка Черкаської міської ради;
6. Palmira Alfa-EXTRIM!, Пальмірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради;
7. ELVES, Коробівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Золотоніської районної ради;
8. Brain boost, Катеринопільський ліцей Катеринопільської районної ради;
9. ECOТEAM, Опорний заклад загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» Монастирищенської районної ради;
10. RoboTest, Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Смілянської міської ради.

Змагання FLL, в яких взяли участь 59 команд з усієї України, принесли ряд здобутків нашим командам:
• Нагороди «Другий результат у Грі роботів» та «Шляхетний професіоналізм» отримала команда «Kiborgs.UA» Черкаської гімназії №9 ім. О.М.Луценка Черкаської міської ради;
• нагороду «Командна робота» отримали команди: «ZOLOWIZARDS» Золотоніської гімназії ім. С.Д.Скляренка Золотоніської міської ради та «Brain boost» Катеринопільського ліцею Катеринопільської районної ради;• нагороди «Презентація» та «Найяскравіший образ команди» отримала команда «ROBOTRONIKS» Гельмязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради;
• нагороду «Механічний дизайн» отримала команда «ELVES» Коробівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Золотоніської районної ради;
• нагороду «Найпривабливіша піт-зона» отримала команда «BrainsOn» Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради;
• нагороду «Майбутня зірка» отримала команда «BestBoysBand» Черкаської гімназії №9 ім.О.М.Луценка Черкаської міської ради;

Чемпіоном турніру стала команда «BrainsOn» Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради.

Варто зазначити, що команди Черкаської області протягом 3 років входять до числа 3 кращих команд в номінації «Гра роботів» та 2 роки поспіль стають Чемпіонами FIRST LEGO LEAGUE.

Прочитайте ще:

Залиште коментар