Черкаські сири успішно пройшли перевірку на якість

Черкаські сири успішно пройшли перевірку на якість

Сир твердий «Російський» у Звенигородці та Каневі роблять на «відмінно». Це доведено Центром Експертиз “Тест” під час тестування «російських» твердих сирів, інфорує “Економіка сьогодення”

У тестуванні взяли участь 8 популярних марок «російських» твердих сирів українських виробників. Серед них тестувалася і продукція черкаських підприємств : “Звенигородський сироробний комбінат” (м. Звенигородка) та «Клуб сиру ” (м. Канів).

Підвищена увага фахівцями була приділена вмісту та якості жирів. В сирах перевірили його кількість і подивилися наявність рослинних жирів. Для Російського сиру стандартом передбачена жирність (в перерахунку на суху речовину) в 50% з відхиленням в 1,6%. У виробників Черкащини дотримано усіх вимог.

Що стосується кишкової палички, то її у тестованих продуктах не було виявлено.

Безумовно, у кожного виробника своя технологія виготовлення, тому і смак продукту відрізняється. При цьому суттєвих зауважень ні до однієї із черкаських марок немає.

За словами фахівців, результат тестування виявився приємним. До тестованої продукції дуже мало зауважень і можна, купувати практично будь-яку із тестованих черкаських марок.

Прочитайте ще:

Залиште коментар