Черкаські юні моряки відвідали в Одесі фрегат «Гетьман Сагайдачний»

Черкаські юні моряки відвідали в Одесі фрегат «Гетьман Сагайдачний»

Сьогодні, 24 липня, вихованці черкаського Клубу юних моряків  відвідали в Одесі флагман Військово-Морських сил ЗС України – фрегат «Гетьман Сагайдачний».

Про це пише “Козацький край“.

Прес-центр Командування ВМС ЗС України так розповідає про візит черкащан: «Юні моряки ознайомилися із повсякденною діяльністю екіпажу, на власні очі побачили український бойовий корабель, який кожного дня виконує завдання із захисту держави з морського напрямку. Кількість запитань, уважні обличчя і зосередженість хлопців свідчать про зацікавленість не тільки в історії і сьогоденні, а й у розвитку й розбудові українських ВМС. І хто знає, можливо колись ці юнаки оберуть професію захисника й долучаться до лав національного флоту?

Керівництво навчального закладу подякувало українським військовим морякам за теплий прийом і цікаву екскурсію. Подібні заходи на флоті проводяться з метою підвищення рівня патріотичного виховання, формування світоглядної позиції та ціннісних орієнтирів молоді».

Сьогодні ввечері черкащани побувають у гостях і в екіпажів кораблів НАТО, які вчора увійшли в порт Одеса для спільних з українцями навчань. З  візитом у Одесі у рамках програми «Партнерство заради миру» перебувають кораблі Постійної військово-морської групи НАТО №2 (SNMG2) – фрегат Королівських ВМС Нідерландів DE RUYTER, фрегат Турецької Республіки FATIH, фрегат МС Румунії REGELE FERDINAND, та кораблі Постійної протимінної військово-морської групи НАТО №2 (SNMCMG2) – допоміжне судно ВМС Німеччини RHEIN, мінний тральщик ВМС Туреччини ANAMUR та мінний тральщик МС Румунії LUPU DINESCU.

Прочитайте ще:

Залиште коментар