Черкаські журналісти серед переможців всеукраїнського конкурсу розслідувань

Черкаські журналісти серед переможців всеукраїнського конкурсу розслідувань

Визначено переможців “Регулярного національного конкурсу журналістських розслідувань та аналітичних досліджень “Є-Розслідування”, повідомляє ZMI.ck.ua.

У номінації “Читацькі симпатії” переможцями (яких визначали відкритим голосуванням) стали черкаські журналісти Олександр Безпрозваний (перше та третє місце з матеріали з матеріалами про будівельні об’єкти Черкащини  із величезними бюджетами й затягнутими термінами здачі в експлуатацію) та Мирослава Білецька (друге місце – дослідила, чи ефективно використовуються кошти, які з року в рік виділяються на боротьбу з амброзією в Черкасах).

Конкурс проводився вже вчетверте, і цього разу на адресу оргкомітету надійшло 52 матеріали від 34 учасників, що розкривають корупційні схеми та випадки неефективного використання коштів платників податків.

Головна мета Конкурсу “Є-Розслідування” – популяризація відкритих даних у сфері публічних фінансів. Організатори та спонсори події – засновники проекту Є-dataта сервісу “Пошуково-аналітична система .007”.

“Конкурс “Є-Розслідування”, який Міністерство фінансів проводить разом із проектом Є-data, сприяє тому, щоб портал e-Data.gov.ua виконував свою соціальну роль, – зазначає Перший заступник Міністра фінансів України, Оксана Маркарова. – Саме журналісти та громадські активісти є тими людьми, які допомагають нам це робити.  Ми відкриваємо дані, надаємо сервіси на базі відкритих даних, а вони надають змісту цим сухим цифрам і наборам великих даних. На перший конкурс було подано лише 20 робіт. З того часу їхня кількість зросла більш ніж у 2,5 рази”.

Прочитайте ще:

Залиште коментар