Черкаського суддю-хабарника відсторонили від посади

Черкаського суддю-хабарника відсторонили від посади

Суддю Апеляційного суду Черкаської області Володимира Пономаренка відсторонили від правосуддя до 29 жовтня. Його було викрито детективами НАБУ та прокурорами САП на отриманні хабара.

Таке рішення ухвалила Вища рада правосуддя за результатами розгляду клопотання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури-заступника генерального прокурора Назара Холодницького, йдеться на сайті «Слово і Діло».

«Клопотання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури-заступника генерального прокурора Назара Холодницького про тимчасове відсторонення судді Апеляційного суду Черкаської області Володимира Пономаренка в зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності – задовольнити частково. Тимчасово, до 29 жовтня, відсторонити від правосуддя суддю Пономаренка», – заявив голова ВСП Ігор Бенедисюк.

Також під час засідання ВРП прокурор САП заявив, що суд поки не обирав запобіжний захід судді Пономаренку. За його словами, прокурори хочуть домогтися чогось одного – або відсторонення підозрюваного від правосуддя, або обрання запобіжного заходу.

«Рішення про обрання запобіжного заходу буде ухвалене за результатами розгляду клопотання про відсторонення судді Пономаренка», – зазначив прокурор.

Залиште коментар