Черкаських комунальників привітали з професійним святом

Черкаських комунальників привітали з професійним святом

Їхнє найважливіше завдання – аби оселі містян були зі світлом, теплом та водою, а вулиці – чистими, впорядкованими та затишними. Щодня над цим працюють сотні комунальників. Кожну третю неділю березня в Україні відзначають День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення (його встановили згідно з Указом Президента України від 15 лютого 1994 року). Із цієї нагоди напередодні в обласній філармонії відбулися урочисті збори.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко подякував усім представникам цієї сфери за їхню працю та відзначив кращих із кращих подяками й грамотами виконавчого комітету.
«Ваша справа – дуже потрібна й така, яку бачить кожен. Ви і вдень, і вночі забезпечуєте життєдіяльність обласного центру. Докладаєте всіх можливих зусиль для того, аби наше місто ставало дедалі кращим, – сказав він. – Впорядковуєте вулиці та двори, озеленюєте їх, ремонтуєте дороги. Завдяки кожному з вас у наших домівках завжди є світло, тепло й вода. – У день професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, родинного щастя та нових трудових здобутків».
Анатолій Бондаренко зауважив, що відродження комунального господарства в Черкасах – нині один із пріоритетних напрямків роботи.

Прочитайте ще:

Залиште коментар