Черкаських лісівників зі святами привітали українські бійці

Черкаських лісівників зі святами привітали українські бійці

Зворушлива зустріч відбулася у Черкаському лісгоспі напередодні Нового року. Представники Черкаської козацької сотні імені Михайла Дорошенка від імені 8-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії “Аратта” привітали колектив Черкаського лісгоспу з новорічними та різдвяними святами.

Про це повідомила прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

До лісгоспу завітали п’ять представників козацтва та подякували за ту постійну допомогу, яку здійснюють лісівники для Збройних сил України, учасників АТО, зокрема 8-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії “Аратта”

Колективу Черкаського лісгоспу подарували пам’ятний презент ­­– український прапор з підписами військовослужбовців. Його вручили директору підприємства Андрію Пустовіту.

“Ми вдячні вам за небайдужість та ті добрі справи, які робите для підвищення обороноздатності нашої країни. Ваша підтримка дуже потрібна і ми її надзвичайно цінуємо. Тож бажаю вашому підприємству у Новому році вагомих здобутків, процвітання, кожному працівнику – міцного здоров`я, добробуту, всім нам – миру, злагоди та взаєморозуміння”, – звернувся до лісівників представник Черкаської козацької сотні імені Михайла Дорошенка Віктор Коломієць.

Прочитайте ще:

Залиште коментар