Черкаських танцівників із «Вікторії» відзначили грамотами й подяками

Черкаських танцівників із «Вікторії» відзначили грамотами й подяками

Художній танцювальний колектив «Вікторія» із новими відзнаками. Цього разу їх нагородили на засіданні виконавчого комітету грамотами й подяками міського голови. Заохотили танцівників у рідному місті за високі творчі та спортивні досягнення в різноманітних конкурсах, фестивалях та змаганнях.

Зовсім нещодавно цей колектив підкорив 15-ий Чемпіонат світу із сучасного танцювального спорту в угорському місті Печ. А у травні – вибороли гран-прі фестивалю сучасної хореографії SILESIAN DANCE FESTIVAL у місті Єлєня-Гура (Польща).
На обох конкурсах за звання кращих черкаські танцівники змагалися із найсильнішими спортсменами з різних країн світу. Там молоді таланти демонстрували свої здібності в хіп-хопі, диско, контемпопарі, модерні, джаз-фанку та в інших шоу-дисциплінах. Показували себе сольно та в дуеті або ж командою.
За словами керівника колективу Вікторії Сухенко, на чемпіонаті світу в Угорщині змагалося близько 5 тисяч танцівників із 21 країни. Вихованці «Вікторії» тоді продемонстрували 53 номери й вибороли загалом 12 нагород.
Натомість на фестивалі в Польщі за головний приз боролися близько тисячі учасників із країни, яка приймала змагання, України та Словенії.
Відтак, подяки від міського голови Анатолія Бондаренка отримали керівник художнього танцювального колективу «Вікторія» Вікторія Сухенко та її юні вихованці – Анна Булищенко, Анна Кузьменко, Аліна Мисан, Альона Посашкова Альона, Анастасія Хомич, Дарина Яремчук, Роман Франко, Ірина Бойко та Вікторія Матковська. Водночас, колектив нагородили грамотою виконавчого комітету.
У свою чергу колектив передав Анатолію Бондаренку «Кришталевий кубок танцю» від мера польського міста Єленя-Гура. Віднині він зберігатиметься в музеї мерії.

Прочитайте ще:

Залиште коментар