Черкаських ветеранів привітала міська та обласна влада

Черкаських ветеранів привітала міська та обласна влада

Черкаських ветеранів та учасників АТО привітали з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом. Урочистості відбулися у Черкаському будинку культури ім.І.Кулика.

 

Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.

Слова подяки колишнім та нинішнім захисникам України адресували голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко та міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

“Від імені всієї територіальної громади нашого міста висловлюю глибоку шану й повагу всім борцям проти нацизму, кожному з визволителів українських міст, Черкас та області, всім, хто через усе своє життя проніс тягар війни. Низький уклін вам за ваш подвиг та за вашу перемогу, дорогі ветерани! Ви – приклад мужності, жертовності, непідробної любові до рідної землі. Не задля нагород, не задля слави Ви пішли на фронт і до останнього подиху готові були відвойовувати мирне життя у світі, в Україні зокрема.

Дорогі ветерани! Ніхто й ніколи не зітре з пам’яті народу ті сторінки історії, котрі Вам довелося пережити. Прикро визнавати, що через 73 роки після здобутої Вами перемоги в Україні знову точаться бойові дії. Збройний конфлікт на сході триває четвертий рік поспіль. Кращі сини нашого народу вимушені покинути свої домівки, своїх дітей і дружин, задля повернення миру в нашій державі, задля цілісності нашої України. Сьогодні ми всі разом чекаємо на повернення додому наших героїв, які зараз воюють на сході України”, – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Під час урочистостей міський голова Анатолій Бондаренко виконав приємну місію. Грамоти виконавчого комітету Черкаської міської ради він вручив активістам Черкаської міської організації ветеранів: Анатолію Зарві, Івану Красноштану, Олексію Нікітіну, Василю Поповичу, Олегу Чернишову.

Нагрудним знаком «За мужність і героїзм» було нагороджено Олександра Нечипоренка, активіста громадської організації «Об’єднання бійців-реформаторів», учасника бойових дій. Також із нагоди відзначення Дня пам’яті і примирення нагрудним знаком «За мужність і героїзм» нагороджено активістів громадської організації «Спілка ветеранів ВДВ та військ спецпризначення» – учасників бойових дій, звільнених у запас: Юрія Ковтанця, Олександра Резніченка, Тетяну Устроєву, Катерину Кутню.

Цінним подарунком міського голови – годинником наручним нагороджено активіста громадської організації «Об’єднання бійців-реформаторів» Костянтина Підлуцького та активістів громадської організації «Спілка ветеранів ВДВ та військ спецпризначення» – учасників бойових дій, звільнених у запас: Миколу Здора, Сергія Шакалія, Романа Іванкова, Ярослава Горбика.
Приємним доповненням до слів привітань та нагород став концерт за участі творчих колективів міста та міського будинку культури ім.І.Кулика.

Довідково: За оцінками істориків, прямі людські втрати України у Другій світовій війні сягають від  8 до 10 млн осіб. Нині в Черкасах проживає лише двоє визволителів нашого міста в грудні 1943 року. Це – Марія Григорівна Озеран та Григорій Степанович Дубовський. Ще торік їх було троє… З нами не стало Івана Денисовича Шастуна.

Прочитайте ще:

Залиште коментар