Черкаських військовослужбовців навчали експлуатації санітарних авто (фото)

Черкаських військовослужбовців навчали експлуатації санітарних авто (фото)

Міністерство оборони України замовило 100 медичних автомобілів “Богдан-2151”, які мали замінити вже застарілі УАЗи. З 50 поставлених — 20 вже побувало в ремонті. Комісія встановила, що серед основних причин поломок — порушення правил експлуатації автомобіля та недостатні регламентні роботи при проведенні технічного обслуговування. Про це пишуть на сайті “Про все“.

  
Фото “Про все”.

Для того, щоб такі проблеми не виникали в майбутньому, автовиробник ініціював проведення навчання персоналу, який працюватиме з даним автомобілем — медиків та водіїв. Перша група з 25 військовослужбовців проходила навчання у Черкасах з технічного обслуговування та експлуатації медичних автомобілів “Богдан-2151”.

— Був ряд питань, пов’язаних з неправильною експлуатацією автомобілів. Власне, це 90% причин всіх поломок. Більшість питань знімається в процесі навчання, — зазначив директор ДП “Автоскладальний завод №2” ПАТ “Богдан” Олександр Шевель


Фото “Про все”.

Під час навчання військовослужбовці усували свої прогалини в знаннях та опановували нові навички в користуванні сучасним медичним автомобілем.

— Курс, який ми проходимо, доволі змістовний. Вважаю, що термін навчання потрібно збільшити, в зв’язку з кількістю військовослужбовців, і проводити його для менших груп. Військовослужбовці вивчають всі етапи експлуатації автомобіля — від щоденного технічного обслуговування до проведення технічних регламентних робіт. — розповів начальник медичного пункту 1 батальйону 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади Дмитро Перегняк.


Фото “Про все”.

Ця техніка для військових також є новою — до неї потрібно звикнути, навчитися її експлуатувати правильно. Тому такі навчання планується проводити і надалі не лише на базі автовиробника, а й безпосередньо у військових частинах.

— Ці автомобілі затребувані Міністерством оборони. Силові структури мають великий дефіцит автомобілів такої комплектації. Вони орієнтовані на виконання конкретних тактичних задач. Колектив заводу докладає максимальні зусилля, щоб створити той продукт, який в повній мірі буду задовольняти потреби замовника, — зауважив Олександр Шевель.


Фото “Про все”.

Санітарний автомобіль “Богдан-2151” прийшов на заміну застарілим УАЗам (“таблеткам”), які до цього моменту експлуатувалися військовими в зоні АТО. На думку військовослужбовців, цей автомобіль потребує доопрацювання та дообладнання, але вже на сьогодні, на їхню думку, він задовольняє більшість потреб медичних частин.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар