Черкаських військовослужбовців ознайомили з їхніми правами

Черкаських військовослужбовців ознайомили з їхніми правами

Правовий лекторій для військовослужбовців (працівників) Збройних Сил України та осіб, які брали участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей, відбувся в Черкаському обласному військовому комісаріаті.

Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у ГУ Пенсійного фонду України у Черкаській області.

Зустріч проведено з метою реалізації Меморандуму про взаємодію між Північним територіальним юридичним управлінням та Головним територіальним управлінням юстиції у Черкаській області.

Начальник відділу з питань призначення пенсій управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян головного управління Фонду в Черкаській області Кононенко Анжеліка долучилася до заходу. Фахівець Фонду ознайомила присутніх із особливостями призначення пенсії особам, звільненим із військової служби, відповіла на запитання щодо пенсійного забезпечення учасників АТО та членів їх сімей.

Довідково: органи Пенсійного фонду на перше червня 2017 року обслуговують 16 371 військовослужбовець, середній розмір їхньої пенсії – 2 745,89 грн. Пенсію в разі втрати годувальника отримують 246 членів сімей за 128 загиблих військовослужбовців під час проведення АТО, а по інвалідності – 296 військовослужбовців, які брали участь в АТО та отримали інвалідність.

Прочитайте ще:

Залиште коментар