Черкаський АТОвець, рятуючи поранених на Сході, отримав тяжкі травми

Черкаський АТОвець, рятуючи поранених на Сході, отримав тяжкі травми

Житель села Сагунівка Черкаського району Сергій Прядка минулого тижня, рятуючи поранених на Світлодарській дузі під щільним обстрілом, отримав тяжкі поранення. Чоловікові ампутували ногу і зараз лікарі борються за другу. Нині він перебуває в Харківському госпіталі, пишуть Сільські обрії.

Сергій Прядка на фронті вже два роки. У званні сержанта вже керував батальйоном. Товариші по службі дуже поважають його, бо той завжди готовий прийти на допомогу.

Нещодавно одружився. Дружина Людмила ще навіть не встигла змінити прізвище в паспорті. Наразі вона проживає в готелі м. Харків, який оплачують для неї волонтери.

Односельці Сергія збирають гроші на протез і подальше лікування бійця в Німеччині. Сагунівський сільський голова Ірина Бодяненко порушила питання про надання молодій сім’ї житла в місті, адже в селі надати потрібний догляд та лікування складно.

– Сергій – світла, позитивна людина, з чудовим почуттям гумору, – каже вона. – На його підтримку завжди можна розраховувати як у зоні АТО, так і вдома в селі.

Реквізити: 

номер картки Приватбанку 5168 7555 1947 0062 Мелешко Людмила Миколаївна,

телефон дружини Людмили 0673078496.

Прочитайте ще:

Залиште коментар