Черкаський «батьківщинівець» Руслан Петрик вручив дитсадку №29 пісочні столи

Черкаський «батьківщинівець» Руслан Петрик вручив дитсадку №29 пісочні столи

«В моєму окрузі 4 дитячих садочка і я зобов’язаний про них піклуватися», – так прокоментував депутат міськради Руслан Петрик нове придбання для дитсадка №29. Дитсадок «Ластівка» належить до числа спеціалізованих дошкільних закладів. Зокрема на його базі працюють групи, які відвідують дітки із вадами мовлення. Відтепер у розпорядженні логопедів 7 столів для ігор з піском. Їх в рамках проекту «Студія сендплей» Пісочна терапія в роботі вчителя-логопеда» було придбано на прохання завідувачки садочка.

«Наприкінці минулого року лишалися невикористані гроші і ми прийняли рішення задовольнити прохання завідувачки дошкільного закладу «Ластівка» і придбати такий необхідний в роботі логопедів інвентар», – розповів «батьківщинівець» Руслан Петрик. На це з міського бюджету було використано майже 10 тисяч гривень.

Вручати пісочні столи до дитсадка №29 приїхав і директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин. Він зокрема наголосив: «Відтепер дітки з вадами мовлення зможуть навчатися граючись, що зробить роботу логопедів ефективнішою».

«У цьому садочку ще багато чого треба зробити», – зазначив депутат Черкаської міськради Руслан Петрик. «Йдеться про капітальний ремонт приміщень, кухні, пральні, ремонт стелі музичної зали, облаштування освітлення на території закладу, заміну асфальтного покриття та дитячого ігрового устаткування на майданчиках. У Програмі соціально-економічного розвитку на 2017-ий рік для цього ДНЗ ми заклали 800 тисяч гривень. А загалом для дитсадків в моєму окрузі 2 млн. грн.», – підсумував Руслан Петрик.

Залиште коментар