Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко зробив заяву

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко зробив заяву

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко зробив заяву про ситуацію щодо перевірок та обшуків, які останнім часом здійснюються у Черкаській міській раді.

Текст заяви розміщено на офіційному сайті Черкаської міської ради.

“Останнім часом правоохоронні органи здійснюють, на мою думку, планомірний тиск у вигляді перевірок, обшуків, допитів та інших притаманних їм методів стосовно депутатів міської ради, громадських активістів, що підтримують мене як міського голову Черкас.

Про це я заявляв і раніше, та однозначно пов’язував дії правоохоронців зі своєю приналежністю до опозиційної партії «Батьківщина» та зі своїми політичними зв’язками з Юлією Тимошенко, яка насьогодні залишається найсильнішим опонентом діючої влади та лідером електоральних симпатій виборців.

Не так давно в Черкаській міській раді утворилася нова більшість та діє новий виконавчий комітет, який складається з представників інших опозиційних партій та громадських активістів, що не підтримують провладні сили.

Разом з цим посилились заходи тиску у вигляді обшуків та перевірок на підприємствах депутатів міської ради, комунальних підприємствах, громадських діячів.

Звертаюся до правоохоронців не вдаватися до методів старої влади, адже всі ці люди, разом з іншими громадянами України на Майдані боролися за права і свободи нової держави. Саме вони зараз розвивають її, забезпечують цивілізований розвиток громадянського суспільства, створюють нові робочі місця, прагнуть розвивати наше місто та державу.

Прошу правоохоронні органи  не гратися в політику та припинити тиск на опозиціонерів.

В іншому разі ми будемо вдаватися до інших дій, не заборонених законодавством”.

Як стало відомо сьогодні, 28 березня, о 17.00, відбудеться спільний брифінг міського голови Черкас Анатолія Бондаренка та депутатів Черкаської міської ради.

Залиште коментар