Черкаський професійний ліцей зустрічав партнерів з Польщі

Черкаський професійний ліцей зустрічав партнерів з Польщі

До ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» відбулася зустріч працівників навчального закладу з представниками польської компанії ZRE Katowice.


Протягом перебування у ліцеї польські колеги ознайомилися з матеріально-технічною базою, з можливостями облаштування навчальних кабінетів для підготовки фахівців-зварювальників. Варто зазначити, що на сьогодні польський ринок праці відчуває значний дефіцит у робітничих кадрах, тому співпраця з навчальними закладами України створює перспективи для залучення кваліфікованих робітників. Про це начальник управління освіти та науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський повідомив на своїй сторінці в ФБ.


«У рамках зустрічі для польських гостей представники художньої самодіяльності ліцею подарували яскравий концерт. На завершення зустрічі провели засідання круглого столу, на якому учасники діалогу зійшлися на думці, що подібного роду співпраця має значні перспективи. Міжнародне співробітництво є серед ключових напрямків діяльності навчальних закладів, зокрема, професійно-технічних. Тому ми маємо використовувати всі можливості як соціального партнерства, так і участі у грантових проектах для того, що б наші учні мали змогу отримувати сучасну освіту на новітньому обладнанні», – розповів Валерій Данилевський.
Наразі триває робота над підготовкою двостороннього договору про співпрацю.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар