Черкаський рятувальник у Чемпіонаті ДСНС з рукопашного боя виборов 3 місце

22 березня команда рятувальників у складі 6 осіб взяла участь у Чемпіонаті ДСНС України з рукопашного бою, що проходив в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету.

В змаганнях брали участь близько 70 спортсменів із 13 команд, серед яких 10 обласні управління, 2 – навчальні заклади системи Служби, а ще одна – Міжрегіональний центр швидкого реагування (м. Ромни).

Сліпий жереб звів спортсменів Управління з командою рукопашного бою харківського Національного університету цивільного захисту України. Під час двобоїв харківські спортсмени виявилися сильнішими і за підсумками Чемпіонату вибороли 1 загальне місце. Спортсмени Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України вибороли срібло, а бронзові нагороди отримала команда Управління Сумської області.

Найкращий результат у команді Управління ДСНС України у Черкаській області на цих змаганнях показав старший лейтенант служби цивільного захисту Олександр Коваленко з 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини, який  в особистому заліку у категорії до 90 кг виборов 3 місце.