Черкаський “Урожай” отримав нагороду за ініціативу – дитячі усмішки

Черкаський “Урожай” отримав нагороду за ініціативу – дитячі усмішки

Улюбленим місцем відпочинку для дітей і дорослих у селі Онопріївка, що на Тальнівщині, віднедавна став сучасний дитячий майданчик. На його встановлення та облаштування витратили кілька днів і майже 50 тисяч  гривень. Новий дитячий майданчик тут з’явився за підтримки БФ «Урожай-громаді» та ініціативи  директора ТОВ «НВФ «Урожай» Олега Васецького. Всі зусилля  дорослих сторицею окупилися щирим дитячим сміхом. Так, разом з іншими батьками на майданчику  зі своєю  донькою часто буває й молода мама Альона Карповіцька. Радіє, що є куди привести дітей погратися гуртом, пише ДЗВІН. 

— Моя маленька Ніка щодня тепер проситься на майданчик, — тішиться жінка. — Хоча вдома  у дворі  теж є чим гратися, але звісно таких гарних сучасних гойдалок немає. Та й діток тут завжди багато, вони  залюбки спілкується з однолітками та старшими дітками.  На території школи був раніше майданчик, але ж там були старі, ще радянські дитячі споруди, що вже просто вийшли з ладу.

Сільський голова Онопріївки  Василь Бондаренко каже, що з появою дитячого майданчика поблизу сільської ради наче все село оживилося.

— Потреба в такому майданчику була давно. За допомогою звернулись до «Урожаю», — розповідає  сільський голова Онопріївки Василь Бондаренко. — І хоч діток у селі порівняно небагато, але відтоді, як встановили майданчик, на ньому завжди гамірно. Молоді батьки приводять свою малечу, крім того, зараз літо, канікули, тож до бабусь і дідусів поприїжджали внуки. Майданчик ніколи не пустує. А оскільки розташований майже в центрі села — поряд сільська рада та навчально-виховний комплекс, — то збирає навколо себе не тільки дітей, але й молодих батьків і старше покоління, яке тепер має змогу поспілкуватися, приглядаючи за дітьми чи внуками, що безпечно бавляться. Інколи дітей з садочка вихователі водять сюди для занять фізкультурою.

Прочитайте ще:

Залиште коментар