Черкаським лісівникам подякували бійці 95-ї окремої десантно-штурмової бригади

Черкаським лісівникам подякували бійці 95-ї окремої десантно-штурмової бригади

Колектив Черкаського лісгоспу від початку перших військових дій на території України та проведення АТО постійно допомагає військовослужбовцям – у вигляді лісоматеріалів для будівництва фортифікаційних споруд, необхідних побутових речей, матеріалів, харчових продуктів, обмундирування та інше.

Як зазначив директор Черкаського лісгоспу Андрій Пустовіт, найбільше опікуються лісівники 95-ю окремою десантно-штурмовою бригадою, адже саме тут значна частина бійців – вихідці з Черкащини. Наприкінці року вони змінили своє місце дислокації, а це, в свою чергу, передбачало облаштування нових побутово-технічних умов. За зверненням військовослужбовців, працівники Черкаського лісгоспу організували передачу кабеля для підключення електроенергії та ще деякі матеріали для облаштування побуту. Окрім того, до різдвяних та новорічних свят працівники лісового господарства зібрали та відправили для наших захисників понад 50 кг продуктів харчування.

Днями військовослужбовці адресували Черкаському лісгоспу Подяку.

Про це повідомила прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

“Дякуємо за постійну допомогу та підтримку 2 десантно-штурмового батальйону в справі захисту незалежності та територіальної цілісності України. Спільними зусиллями ми гідно здолаємо всі перешкоди на шляху до вільної, заможної, сильної, єдиної України”, – йдеться у документі.

“Ця Подяка – дуже важлива для нашого колективу, адже жоден працівник лісгоспу не стоїть осторонь у допомозі військовослужбовцям, – зазначає Андрій Пустовіт. –  Реагуємо на звернення, їхні потреби – уся допомога здійснюється за кошти працівників підприємства та профспілки. Це вклад кожного з нас в довгоочікувану перемогу. Тож поки це буде потрібно, будемо допомагати нашим військовим в умовах війни переносити всі складнощі польового життя та робити все задля відновлення миру на сході країни.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар