Черкаським обранцям презентували найбільшу спортивну залу міста

Черкаським обранцям презентували найбільшу спортивну залу міста

Після сесії ЧМР, депутати залишилися на презентацію проекту капітального ремонту спортивної зали черкаської загальноосвітньої школи №34, що в мікрорайоні Митниця, повідомляє ВІККА.

На 2017 рік у міському бюджеті депутати заклали кошти на її реконструкцію, тож тепер владці мають визначитися з проектом та розпочати ремонтні роботи.

Презентоване приміщення – це найбільша спортивна зала у місті та єдина – із природнім освітленням. У неї є 6 роздягалень, тренерська та снарядна. Однак немає місць для глядачів, потрібна заміна каналізації, вентиляції, водопостачання. Підлога не відповідає сучасним вимогам, а зенітні ліхтарі, завдяки яким освітлюється зала, потребують реконструкції. Також потребують заміни система освітлення, всі оздоблювальні елементи стін, стелі та підлоги.

Проект капітального ремонту спортзали передбачає облаштування галереї для глядачів місткістю 265 місць, заміну каналізаційних і вентиляційних систем, паркетну підлогу, облаштування зенітних ліхтарів із використанням алюмінієвого каркасу та склопакетів із протиударного скла, облаштування ексклюзивних шведських стінок із відкидними сидіннями та електронне табло.

Наразі проект перебуває на експертизі, тож вартість проекту буде відомо пізніше.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар