Черкаський автобус планує створювати більше транспортних засобів

АТ “Черкаський автобус”, що випускає автобуси малого класу Ataman і вантажні автомобілі на агрегатах японської Isuzu, з липня поточного року планує збільшити щомісячний випуск автобусів на 25% – до 50 штук, вантажівок – на третину, до 40 од. Про це повідомляє видання “open4business“.

“Зараз “Черкаський автобус” випускає 40 автобусів і 30 вантажівок на день, а з липня планує збільшити обсяги виробництва до 50 автобусів і 40 вантажівок”, – повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” народний депутат Дмитро Кисилевський.

У зв’язку з цим він наголосив на важливості для підприємства реалізованого проєкту з виготовлення в Україні та передання ДСНС 30 вантажних автомобілів Isuzu з бортовою платформою і краном-маніпулятором Tadano, в якому, крім “Черкаського автобуса”, зайняті також ПП “Аймакс-Авто” (Черкаси) і “Крейн Юкрейн” (Одеса).

Локалізація виробництва переданих автомобілів – близько 30%. ДСНС використовуватиме автомобілі, зокрема під час розмінування та розчищення територій, які постраждали від російського вторгнення та обстрілів.

Як повідомлялося, проєкт фінансується Японським агентством міжнародного співробітництва JICA, перші шість автомобілів уже передано ДСНС.

“Завод “Черкаський автобус” планує передати ще 24 вантажівки в серпні-вересні поточного року. Але JICA планує й надалі брати участь у постачанні техніки (автобусів і спеціальних вантажівок). Українська сторона зацікавлена в тому, щоб ця техніка також була випущена на українських підприємствах”, – повідомив агентству Кисилевський.

За інформацією на сторінці Федерації роботодавців України у Facebook, у церемонії передачі ДСНС автомобілів Isuzu брали участь керівник бізнесу “Ісдзу-Отаман Україна” Олександр Дорош, заступник міністра економіки Ігор Фоменко, голова ДСНС Сергій Крук і посол Японії в Україні Мацуда Кунінорі, який, зокрема, зазначив, що Японія може співпрацювати з Україною у виготовленні важкої техніки або спецтехніки для перевезення людей.

Заснований 1994 року завод “Черкаський автобус” випускає автобуси малого класу, а також іншу колісну техніку на агрегатах Isuzu.

Як повідомлялося, завод планує інвестувати 200 млн грн у випуск автобусів більшого класу.

У 2022 році завод збільшив чистий прибуток майже в 2,9 раза до 65,02 млн грн за зростання чистого доходу на 32,5% до 842,29 млн грн.

Залиште коментар