Черкасці можуть на чотири дні залишитися без гарячої води

Черкасці можуть на чотири дні залишитися без гарячої води

Через проведення гідравлічних випробувань у Черкасах, може бути прийняте рішення про відключення гарячої води по всьому місту.

Про це під час ранкової наради у Черкаській міській раді повідомив директор КП “Черкаситеплокомуненерго” Микола Кушнір.

“У місті на сьогодні проводиться четвертий етап гідравлічних випробувань на третій магістралі – вулиці Чорновола, Чайковського, Зелена. Незабаром гідровипробування почнуться також на проспекті Хіміків та у Південно-Західому районі. Причиною відставання від графіку проведення випробувань є затримка із завершенням будівництва теплової мережі по вулицях Симиренківська і Гетьмана Сагайдачного, необхідні комплектуючі мають надійти аж у четвер. У зв’язку з цими обставинами, може бути перерва у наданні гарячого водопостачання на все місто”, – розповів Микола Кушнір.

Перший заступник міського голови Станіслав Овчаренко також підтвердив інформацію про можливе відключення міста від гарячого водопостачання на 4 дні.

“Ми розглядаємо це питання і ведемо пошук технологічних можливостей для того, щоб не зупиняти все місто на чотири дні по гарячому водопостачанню”, – зазначив він.

Також через затримку проведення гідровипробувань, ще тільки починається заповнення водою внутрішньобудинкових мереж опалення в тих районах, де випробування вже пройшли. Оскільки увесь процес заповнення триває не менше ніж три тижні, існує загроза, що комунальники не зможуть вчасно розпочати опалювальний сезон.

 

Залиште коментар