Черкасці зможуть безкоштовно повчитись підприємництву

Черкасці зможуть безкоштовно повчитись підприємництву

В жовтні в Черкасах пройде цикл безкоштовних інформаційно-мотиваційних тренінгів для підприємців та тих черкасців, які лише збирається започаткувати власний бізнес.

Заходи будуть проводитись в рамках «Програми сприяння залученню інвестицій та розвитку підприємництва у місті Черкаси на 2017-2021 роки» за сприяння Департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради та за підтримки ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій». Про це йдеться на сайті Черкаської міської ради.

Упродовж жовтня 2018 року тонкощами відкриття та ведення бізнесу ділитимуться з учасниками тренінгів кожного вівторка – 09.10, 16.10, 23.10 та 30.10.2018р. о 16.00 в конференц-залі ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» за адресою місті Черкаси, вул. Дашковича 19, мінус 2 поверх (ТРЦ «Хрещатик-Сіті»).

Зокрема, у якості спікерів заходів виступлять черкасці, які досягли значного успіху у підприємництві, які на прикладі свого власного шляху в бізнесі дадуть відповіді на запитання щодо історії успіху проекту, шляхів обрання та перевірки життєздатної бізнес-ідеї, шляхів вибору бізнес-плану і стратегічного планування фінансів, побудови команди як основи успішного бізнес-проекту.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном: 067 767 24 51.

Залиште коментар