Черкасці зможуть сплачувати послуги за державну реєстрацію актів цивільного стану, не виходячи з відділу

Черкасці зможуть сплачувати послуги за державну реєстрацію актів цивільного стану, не виходячи з відділу

Сплатити державне мито, плату за отримання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян та послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану можна безпосередньо у Черкаському міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області за допомогою терміналу, встановленого АТ «Ощадбанк».

Про це йдеться на сайті Черкаської міської ради.

Ініціатором з упровадження можливості оплати послуг одразу на місці стало Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області. Це спрощує життя громадян, адже не потрібно більше витрачати час на пошуки банківської установи для здійснення платежу. Вимога одна – мати при собі банківську картку, емітовану будь-яким банком України. Усе інше за відвідувача зробить спеціаліст відділу ДРАЦС: уведе назву картки, вартість сплати, а реквізити проставляються автоматично.

Це вигідно, швидко і зручно, що вже встигли оцінити відвідувачі Черкаського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.

Залиште коментар