Черкасцям покажуть скульптури Огюста Родена

Черкасцям покажуть скульптури Огюста Родена

Наступного тижня в Черкасах відкриється благодійна виставка одного з найвідоміших митців в історії людства Огюста Родена. Великий скульптурний проект «Передчуття майбутнього» поєднує мистецтво французького імпресіонізму з новітніми технологіями доповненої реальності. Про це повідомляють у Черкаському художньому музеї.

Творчість Огюста Родена – синтез реалізму з новаторством. Саме цей принцип закладено в основу виставки, де поряд зі славетними скульптурами великого майстра, таких як «Мислитель», будуть представлені роботи сучасних художників з використанням цифрових медіа. «Передчуття майбутнього» має створити простір для дискусії щодо ролі творів мистецтва та змінення їхнього сприйняття у часи технологічної революції, яку зараз переживає наш світ. Це саме той випадок, коли на виставці в музеї вам знадобляться ваші гаджети, аби побачити створену спільно з сучасними художниками доповнену реальність.

Митці, які беруть участь у проекті – Віктор Сидоренко, Роман Мінін, Юлія Беляєва, Олег Тістол, Микола Маценко, Сергій Шауліс.

Твори Родена, що завжди збирають черги у кращих музеях планети, в Черкасах експонуватимуться вперше, зазначають організатори.

Виставка триватиме з 17 листопада у по 17 грудня у Черкаському художньому музеї.

Залиште коментар