Черкаси активно контактують із містами-побратимами

Черкаси активно контактують із містами-побратимами

Минулого тижня Черкаси мали декілька міжнародних контактів із містами-побратимами. Про це на ранковій нараді повідомив заступник міського голови Черкас Ігор Волошин.

Зокрема, наше місто приймало польську делегацію з міста-побратима Бидгощ. Черкаси обмінювалися досвідом із поляками у напрямку громадського бюджету та поводженням зі сміттям.

«Я хочу подякувати усім структурним підрозділам, які активно долучилися до прийому делегації, зокрема, управлінню інформаційної політики, «Черкаській службі чистоти», теплокомуненерго, департаменту освіти. Відгуки наших гостей були дуже позитивні», – зазначив Ігор Волошин.

Також заступник міського голови повідомив, що черкаська делегація побувала на виїзді у Туреччині. Зокрема, відвідали місто-побратим Кушадаси, де взяли участь у конференції із туризму. Привезли звідти статуетку-символ міста і декілька цікавих проектів.

«Я сподіваюся, що потенціал нашого міста невдовзі буде оцінено на міжнародному рівні, а також розглядається можливість найближчим часом зреалізувати проекти з Євросоюзом. Під час цієї поїздки була підписана угода між загальноосвітніми закладами: 9 гімназією і місцевою приватною школою. Я сподіваюся, що найближчим часом буде обмін дитячими делегаціями, і діти матимуть можливість проживання у сім’ях і вивчати культуру інших країн», – зауважив заступник міського голови.

Залиште коментар