Черкаси чекають на День вуличної музики

Черкаси чекають на День вуличної музики

День вуличної музики, автором якого є Тарас Улітко, проведуть у Черкасах 20 травня.
Акція “День вуличної музики” була підтримана серед інших 14-ти проектів цьогорічної програми грантів у сфері культури. Так, департамент освіти і гуманітарної політики долучився до фінансування заходу на майже 15 тис. грн, що склало більше половини бюджету проекту. 
За ним на трьох площах міста – Європейській, площах біля Центру дитячої та юнацької творчості й міської ради протягом дня лунатиме музика різних стилів.
Проект, переконаний його автор, є актуальним для молоді, надто – щодо залучення творчих людей та розкриття їхнього потенціалу. Проявити себе на сцені зможуть усі бажаючі музиканти. Серед іншого, проект популяризуватиме не лише творчість, а й здоровий спосіб життя.
– Прикметно, що День вуличної музики у місті відбудеться вперше, – говорить директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин. – Саме новизна проекту і забезпечила йому голоси журі. Крім того, акція передбачає участь значної кількості молоді-волонтерів. Думаю, це чудова нагода для підлітків та молодих людей отримати перший досвід.
Тарас Улітко особисто брав участь у фестивалях у складі різних гуртів, був співорганізатором фестів “Місячна варта – 2016”, “БАРД – зна що 2012-2013”, учасник культурно-масових заходів, партнер КСН “Центральний” упродовж 5-ти років щодо проведення різних заходів.
Про це інформує прес-служба департаменту освіти та гуманітарної політики.

Прочитайте ще:

Залиште коментар