Черкаси чепуряться: суботники пройшли в усіх мікроарйонах

Черкаси чепуряться: суботники пройшли в усіх мікроарйонах

До Дня благоустрою в Черкасах долучилися фактично всі комітети самоорганізації населення. Разом із небайдужими жителями вони прибрали сміття із зелених зон нашого міста. Нині, нагадаємо, проходить двомісячник з благоустрою, який, згідно з ухваленим рішенням виконавчого комітету, триватиме до кінця травня.
Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.
Так, орган самоорганізації населення «Лісовий» разом зі студентами Черкаського професійного автодорожнього ліцею та Оршанецького навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота впорядкували квіткові клумби на вулиці Генерала Момота, прибрали паркувальні майданчики, здійснили благоустрій прилеглої до зупинки громадського транспорту території, а ще – очистили від сміття лісову розв’язку між вулицею Генерала Момота та Одеською.
КСН «Благовісний» провів «суботник» уздовж залізничної колії на вулиці Сумгаїтській та Івана Гонти, «Дахнівський» – на вулиці Карбишева та у сквері воїнам, що загинули під час визволення цього мікрорайону.
ОСН «Калиновий» працював на вулиці Кобзарській та площі 700-річчя Черкас на розі вулиць Добровольського з Благовісною.
КСН «Кривалівський» нещодавно переїхав до нового приміщення на Чехова, 112. Тож його представники взялися з облаштування навколишньої території.
До весняної толоки долучилися й  активісти ОСН «Південний», які спільно з працівниками ЗОШ №26 та ЗОШ №30, ДНЗ №73 та №70 вони прибрали алею «Путейка», де нині триває відновлення пошкоджених ліхтарів.
КСН «Привокзальний» прибрав територію та дитячий майданчик біля озера «Ріца». Члени комітету самоорганізації «Соснівський» привели до ладу тротуари на вулиці Менделеєва, Золотоніська та Грузиненка.
Долучилися до Дня благоустрою і жителі мікрорайонів «Хімселище», «Яблуневий» та «Соборний».

Залиште коментар