Черкаси підписали угоду про співпрацю із білоруським містом Мозир

Черкаси підписали угоду про співпрацю із білоруським містом Мозир

Днями делегація з міста Черкаси відвідала білоруське місто Мозир. Її очолив міський голова Анатолій Бондаренко, а до складу увійшли заступник міського голови Ігор Волошин, депутат Черкаської обласної ради Наталія Кравцова, депутат Черкаської міської ради Юрій Тренкін, начальник управління вуличної інфраструктури Сергій Отрешко.

У рамках відвідин у Мозирському районному виконавчому комітеті відбувся форум «Мозир -Черкаси-2019». У ньому, крім гостей і представників районної влади, участь взяли керівники найбільших підприємств Мозирщини. У вітальному слові голова райвиконкому Олена Павлечко зазначила, що обидва міста об’єднують спільні цілі, головні з яких залучення інвестицій, активізація співробітництва, розвиток торговельних зв’язків.

– Наша делегація складена якісно з людей, які зацікавлені у тому, щоб налагодити співпрацю і збільшити ринок збуту, – зауважила Наталія Кравцова.

У рамках форуму гостей познайомили з економічним потенціалом міста. Відбулася презентація продукції, що випускається, і важливих інвестпроектів, за участю керівників основних експортоорієнтованих підприємств: Мозирсіль, ДСК, ДОК, Машинобудівний завод. Сьогодні мозиряни можуть запропонувати конкурентноздатні товари промисловості та якісні продукти харчування.

Про те, що з себе представляють Черкаси в цілому і з точки зору економіки, розповів міський голова Анатолій Бондаренко. Підсумком форуму стало підписання угоди про співпрацю. У свою чергу українській стороні теж є, що запропонувати мозирянам.

– Ми познайомилися з роботою машинобудівного заводу. Для Черкас може бути корисна така його продукція, як дорожня техніка. Зацікавила нас снігоприбиральна техніка, вишки для міськсвітла, сіль для утримання доріг узимку, – розповів Сергій Отрешко.

– Нас цікавить співробітництво з Мозирським молочним комбінатом, нас цікавить досвід Мозира у будівництві і досвід структури державної влади, яка дійсно тут працює, щоб народу жилося краще. Зі свого боку можемо запропонувати Мозиру якісне насіння кукурудзи, засоби захисту рослин, – зазначив Анатолій Бондаренко.

Також черкащани відвідали низку промислових підприємств Мозирщини. У числі перших – ВАТ «Мозирсіль». Також члени делегації відвідали ще низку промислових і сільськогосподарських підприємств. Серед них «Мозирські молочні продукти», «Партнер і К», Екс-база «Кринична», «Зоря», Лісгосп та інші.

Про це повідомляє телеканал “Мозир”.

Залиште коментар