Черкаси відкриті до співпраці з інвесторами, – Бондаренко

Черкаси відкриті до співпраці з інвесторами, – Бондаренко

До Черкас завітала делегація з міжнародної компанії Kirsch Pharma, яка працює на ринках понад 80 країну світу. Приїхали, зокрема, представники офісів із Іспанії (Барселона), Сінгапуру та із Шанхаю (Китай). Разом зі своїми партнерами в нашому місті – товариством Chemical Elements Ukraine – зустрілися з міським головою Анатолієм Бондаренком. Обговорили можливості розширення співпраці, розвиток хімічної промисловості та в цілому торкнулися теми інвестиційного потенціалу Черкас.

Анатолій Бондаренко відзначив, що Черкаси відкриті до співпраці з інвесторами. Нині в нашому місті працює майже 200 промислових підприємств та ще близько 4 000 – малого бізнесу. Свої потужності в обласному центрі розгорнули й відомі у світі промислові компанії. Серед них – німецькі «Графія» та «ММ Пекеджинг», французька «Разек», словацька «Геліос», чеська «Світондейл», мексиканської компанії «Грума».

– Ми цінуємо кожне підприємство, яке працює в нашому місті, – сказав Анатолій Бондаренко. – Це, передовсім, робочі місця для наших жителів та надходження до місцевого бюджету. Ми готові підтримувати в межах нашої компетенції іноземних інвесторів та допомагати їм розвивати свій бізнес у Черкасах.

Черкаське підприємство Chemical Elements Ukraine здійснює виготовлення мінеральних солей для харчової, фармацевтичної і низки технічних галузей. Свою продукцію (до слова з маркуванням «Made in Ukraine») експортують у країні Євросоюзу та СНД, Ізраїль, Південно-Африканську Республіку. Є запити з Японії.

Як розповів співвласник Chemical Elements Ukraine Ілля Леоненко, із компанією Kirsch Pharma (товарообіг якої понад 50 млн євро) співпрацюють близько десяти років. Нині планують розширити таке партнерство.

– Зараз ми постачаємо за кордон сотні тонн своєї продукції, утім, наша мета – десятки тисяч тонн продукції на десятки мільйонів євро, – каже він. – Компанія Kirsch Pharma купує нашу продукцію. Приїхали задля того, аби ознайомитися з умовами, в яких працює наше підприємство, та в цілому з інвестиційним кліматом. Ця зустріч є підтвердженням цілком нормальної, європейської культури взаємодії бізнесу та влади, яка побудована на партнерстві та підтримці обох сторін.

Іноземці відзначили, що на черкаському підприємстві працюють досить конкурентоспроможні люди. Звернули увагу й на якісне обладнання.

– Наша компанія свого часу була вимушена покинути Донецьк та переїхати жити й працювати до Черкас. П’ять років тому ми почали цю роботу, запустили тут виробництво, – розповів Ілля Леоненко. – Сьогодні в нас працює 70 осіб, натомість уже за два роки ми плануємо збільшити кількість робочих місць до 200.

Під час зустрічі іноземні гості відзначили, серед іншого, красу нашого міста й зауважили, що «почувалися тут у безпеці».

Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради.

Залиште коментар