Черкасирибоохорона оголосила про набір 15 інспекторів

Черкасирибоохорона оголосила про набір 15 інспекторів

Управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській області оголосило конкурс на зайняття вакантних посад державної служби Управління:  головний державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» – 15 вакансій. Про це повідомлено на сайті відомства.

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

1) копія паспорту громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 2 постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017  № 648 «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмову заяву,в якій повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копії документів про освіту;

5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

6) заповнену особову картку встановленого зразка ( затверджена наказом Нацдержслужби від 05.08.2016 № 156);

7) роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК за минулий рік.

Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування , подає заяву за формою згідно з додатком 3 постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 № 648 «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» за посиланням.

Документи про участь у конкурсі приймаються за адресою: 18035, м. Черкаси, вул. Дахнівська, 10А до 17.00 27 листопада 2017 року включно.

За додатковою інформацією звертатись за номером телефону (0472) 310-986 (Власенко Лариса Олександрівна).

Прочитайте ще:

Залиште коментар