Червонослобідська ОТГ планує відкриття Університету третього віку та школи відповідального батьківства

Червонослобідська ОТГ планує відкриття Університету третього віку та школи відповідального батьківства

Як повідомила голова Червонослобідської ОТГ Юлія Дубовик, в Центрі надання соціальних послуг планується відкрити Університет третього віку, де похилого віку жителі громади зможуть проводити час за спілкуванням і не будуть почуватися самотніми.

Для них буде організовано різноманітні тематичні заняття та зустрічі за інтересами. Сьогодні соціальними робітниками відділення соціальної допомоги удома виявлено 174 одиноких непрацездатних, 500 одиноко проживаючих, а на постійній основі обслуговується 59 осіб. Фахівці із соціальної роботи відділення соціальної допомоги сім’ї, дітям та молоді надають послуги консультування, соціальної профілактики, соціальної адаптації та соціального супроводу сім’ям, відповідно до їх потреб.

Крім того, в перспективі Центру надання соціальних послуг – створення у відділенні соціальної допомоги сім’ї, дітям та молоді Школи відповідального батьківства. Там із з майбутніми батьками, родинами, молоддю проводитимуть заняття стосовно виховання, догляду та забезпечення потреб дітей.

Залиште коментар