Членам сімей загиблих учасників АТО міська влада відшкодовуватиме витрати на встановлення меморіальних дошок

Членам сімей загиблих учасників АТО міська влада відшкодовуватиме витрати на встановлення меморіальних дошок

На останній сесії міської ради, 28 серпня, депутати підтримали  рішення «Про внесення змін до рішення Черкаської міської ради  від 22.01.2015 № 2-676 «Про затвердження Комплексної програми  підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки».
Як повідомили у департаменті соціальної політики Чекркаської міської ради, цим рішенням доповнено перелік заходів Комплексної програми пунктом 10, яким передбачено відшкодування за рахунок коштів міського бюджету членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції витрат а виготовлення і встановлення меморіальних дошок загиблим учасникам антитерористичної операції-мешканцям м. Черкаси на будинках, де вони проживали.

Видатки на ці заходи здійснюватимуться в межах фактичних витрат, підтверджених документально, але у розмірі не більше ніж 15,0 тис. грн. за одиницю, на підставі договорів-замовлення на виготовлення і встановлення меморіальних дошок та актів виконаних робіт.

Залиште коментар