ЧНУ посів 13-те місце серед національних університетів України

ЧНУ посів 13-те місце серед національних університетів України

Підсумки студентської олімпіади з навчальних дисциплін і предметів підбили у Міністерстві освіти і науки України. Інформацію довели до відома керівників усіх закладів вищої освіти України. Відповідно до аналізу в 20 олімпіадах взяли участь 43 студенти Черкаського національного університету. Загалом вони посіли 6 призових місць, отримавши один диплом І ступеня, три — ІІ та два — ІІІ ступенів. Про це повідомив сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Загалом у співвідношенні кількості призових місць до кількості учасників ЧНУ посів 13 місце серед національних університетів України.

— Ми пишаємося своїми викладачами, науковими школами, — зазначив ректор Олександр Черевко. — У Черкаському національному працюють науковці, яких визнають в Україні та за кордоном. Колектив університету радіє перемогам студентів і пишається їхніми здобутками. Вітаю студентів та їхніх наукових керівників із перемогами! Бажаю, щоб здобуті знання були корисні у професійному житті. Бо в усі часи суспільство, прогрес рухає наука, і учні завжди мають бути мудрішими за вчителів, досягати більшого, ніж вони.

Прочитайте ще:

Залиште коментар