Чоловіка, який до смерті побив черкасця біля клубу “Relection”, засудили на 8 років

Чоловіка, який до смерті побив черкасця біля клубу “Relection”, засудили на 8 років

У вівторок, 10.03.2020, колегією суддів судової палати у кримінальних справах Кропивницького апеляційного суду визнано справедливим вирок Соснівського районного суду м. Черкаси від 17.07.2017 стосовно обвинуваченого у побитті місцевого жителя біля клубу «Reflection» в частині засудження його за ч. 2 ст. 121 КК України до 8 років позбавлення волі. Одночасно вказаний вище вирок в частині засудження за ч. 1 ст. 296 КК України скасовано, а кримінальне провадження закрито в зв’язку з закінченням строків давності, передбачених ст. 49 КК України для вказаної категорії злочинів.

Прокуратура в суді довела, що обвинувачений 15.10.2016, близько 04 години, перебуваючи біля входу в нічний розважальний заклад «Reflection», знаходячись у стані алкогольного сп’яніння, з хуліганських мотивів, під час сварки на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, умисно наніс черкащанину декілька ударів в область голови та тулуба, внаслідок чого потерпілий помер у лікарні.

Нагадаємо, що справа неодноразово розглядалася в судах різних інстанцій, але позиція прокурора щодо кваліфікації дій обвинуваченого за ч. 2 ст. 121 КК України та призначеного йому покарання, пов’язаного з реальним позбавленням волі, залишалася незмінною й принциповою упродовж апеляційного та касаційного розглядів.

Після скасування Верховним Судом ухвали апеляційного суду Черкаської області, якою дії обвинуваченого перекваліфіковано з ч. 2 ст. 121 КК України на ч. 1 ст. 119 КК України та останньому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі із звільненням від його відбування з випробуванням з іспитовим строком на 2 роки, указане кримінальне провадження розглядалося Кропивницьким апеляційним судом, який апеляційний розгляд завершив. Наразі вирок Соснівського районного суду м. Черкаси від 17.07.2017 стосовно обвинуваченого за ч. 2 ст. 121 КК України, яким його засуджено до 8 років позбавлення волі, набрав законної сили та обвинуваченого взято під варту в залі суду.

Про це інформує пресслужба прокуратури Черкаської області

Залиште коментар