Чому на вихідних у Черкасах не прибирали сміття?

Чому на вихідних у Черкасах не прибирали сміття?

Цієї суботи та неділі Черкаси не прибирали від сміття через відсутність фінансування оплати праці комунальників у вихідні дні. Про це стало відомо під час ранкової нараді в Черкаській міській раді.

Зокрема, на запитання міського голови, чому у вихідні бульвар Шевченка був засміченим, у департаменті ЖКГ розповіли, що останнє прибирання відбулося у п’ятницю, тоді вивезли чотири машини сміття.

За роботу у вихідні працівникам мають платити за подвійним тарифом, проте можливості такої немає. У КП “ЧЕЛУАШ” додали, що керівництво не може давати наказ, щоб комунальники працювали у вихідні.

У ході дискусії секретар міськради Олександр Радуцький запропонував директору КП “ЧЕЛУАШ” альтернативний варіант виіршеня проблеми – звільняти від роботи у будній день тих, хто працюватиме в суботу чи в неділю.

В кінці обговорення міський голова Анатолій Бондаренко надав два доручення: керівництву департаменту ЖКГ написати пояснення, чому не здійснено контроль за прибиранням, а керівнику КП “ЧЕЛУАШ” – чому не здійснено прибирання.

У матеріалі використано фото Олександра Піньковського/Facebook

Прочитайте ще:

Залиште коментар