Чорнобаївські психологи ДСНС провели з особовим складом психологічний тренінг

Чорнобаївські психологи ДСНС провели з особовим складом психологічний тренінг

26 квітня з особовим складом Чорнобаївської пожежно-рятувальної частини психологи Управління провели черговий психологічний тренінг.

Під час тренінгу фахівці психологічної служби Управління впродовж кількох годин вивчили емоційний стан особового складу підрозділу, провели його психодіагностику. Також із рятувальниками були проведені відновлювальні та корекційні тренінги та лекційне заняття. Кожен із співробітників підрозділу додатково мав змогу отримати індивідуально профілактично-консультативну бесіду. Для зняття психологічної напруги в ході заходу психологи Управління провели з кожним із рятувальників релаксаційні вправи.

«Такі заняття психологи Управління проводять постійно на місці постійної дислокації підрозділу. Там у звичній для людей обстановці ми можемо поспілкуватися з кожним рятувальником та при необхідності надати психологічну допомогу. Після проведення тестів в підрозділі нами буде проаналізовано загальний рівень соціально-психологічного клімату в колективі та готовність його членів виконувати поставлені оперативно-службові завдання,» – підкреслив психолог Управління Руслан Бондаренко.

Залиште коментар