Чорнобаївські рятувальники нагородили маленького героя, який під час пожежі врятував життя діду

Чорнобаївські рятувальники нагородили маленького героя, який під час пожежі врятував життя діду

20 січня під час підведення підсумків роботи районного сектору за минулий рік, керівництво районного підрозділу запросило на гостини 5-річного Тараса Мірясєва – юного героя, який за кілька днів до цього, виявивши всередині будинку пожежу, врятував свого дідуся.

14 січня у будинку, у якому Тарас проживав разом з батьками та 80-річним дідусем, сталася пожежа. Подія сталася рано вранці, коли батьків не було вдома. Хлопчик прокинувшись від диму, в одній із кімнат будинку помітив вогонь. Сповістивши дідуся про пожежу він  допоміг старому та немічному чоловікові покинути задимлений будинок.

Даний випадок не зміг залишитися поза увагою рятувальників, які дізнавшись про мужні дії хлопчика запросили малого героя разом з мамою до пожежно-рятувального підрозділу.

Організувавши малому екскурсію, співробітники ДСНС показали йому і пожежні машини і власні пожежно-технічне обладнання та озброєння за допомогою якого вони ліквідовують надзвичайні події.

Впродовж майже 2-х годин Тарасик роздивлявся та знайомився із підрозділом, оглядаючи рятувальну техніку, приміряючи бойовий одяг і спорядження. Особливе захоплення у малюка визвав пожежний автомобіль, у якому він немов справжній рятувальник зайняв “робоче місце” .

Під час екскурсії хлопчик, не стримуючи свої емоції постійно наголошував що коли виросте обов’язково стане рятувальником.

Наприкінці зустрічі керівник підрозділу на згадку про відвідини та у якості подарунку за мужній вчинок подарував малюку спеціальну навчальну літературу, іграшки, сувенірну продукцію та солодощі.

Залиште коментар