Чорнобаївські рятувальники “окультурили” річку Ірклій

Чорнобаївські рятувальники “окультурили” річку Ірклій

Чорнобаївські рятувальники взяли участь у проведенні робіт з благоустрою та покращенню санітарного стану зони відпочинку на березі річки Ірклій. На сьогоднішній день це найулюбленіше місце літнього відпочинку містян для прийому сонячних ванн та водних процедур.

Проте минулорічний літній відпочинок через низьку культуру поведінки багатьох відпочивальників став проблемним саме для цього місця масового відпочинку. Сміття, пакети, пляшки та скло практично перетворили цю зону на небезпечний майданчик.

Проте небайдужі мешканці Чорнобаю не захотіли миритися із втратою свого улюбленого місця відпочинку і вирішили його прибрати та водночас прикрасити додатковими зеленими насадженнями. Під час організаційних питань із проханням про допомогу активісти звернулися до рятувальників. Фахівці ДСНС одразу відгукнулися на заклик волонтерів і застосувавши спеціальне обладнання допомогли усунути небезпеки, що створювали металеві прути та бетонні балки розташовані на території зони відпочинку. По завершенню невідкладних робіт взяли участь в озеленінні прилеглої території та висадили у пляжній зоні 20 різноманітних зелених саджанців.

«Ми завжди намагаємось підтримати громаду і звичайно не відмовляємо населенню яке звертається до нас по допомогу. Особливо якщо це стосується питань безпеки. За нагоди ми з радістю взяли участь і благоустрої прилеглої території» – зазначив начальник районного сектору Олександр Полубєхін.

Прочитайте ще:

Залиште коментар