«Чотири лапи» знову вирішували проблему безпритульних тварин у Каневі

«Чотири лапи» знову вирішували проблему безпритульних тварин у Каневі

3 12 по 27 липня у Каневі проводитимуть масову стерилізацію безпритульних тварин, що допоможе гуманними, єдино дозволеними в Україні, методами вирішити проблему безконтрольного розмноження вуличних тварин. Крім того, тварин вакцинуватимуть проти сказу – для упередження появи та поширення цього захворювання. Роботу – абсолютно безкоштовно – проводитимуть представники міжнародної благодійної організації із захисту тварин (зі штаб-квартирою у Відні, Австрія, та офісами в 11 країнах на 3 континентах) FOUR PAWS («Чотири лапи»).

 

“FOUR PAWS уже працювали у нас рік тому, коли прибули допомогти Черкащині налагодити вирішення проблеми безпритульних тварин – після прийняття у області відповідної програми. За цією програмою (місцевий аналог якої є і у Канева) проблеми безпритульних тварин у нас вирішуються виключно гуманним методом –  стерилізації та вакцинації, – констатує міський голова Канева Ігор Ренькас. –  І саме FOUR PAWS і допомагає місцевій владі в Україні впроваджувати гуманні методи контролю чисельності бездомних тварин. Протягом 2 тижнів, фахівці мобільної клініки FOUR PAWS стерилізували та вакцинували проти сказу 119 безпритульних тварин (їх можна ідентифікувати за синьою кліпсою у вушку). Після візиту «Чотирьох лап» ми продовжили цю роботу, самостійно запрошуючи ветеринарного лікаря для виконання таких робіт – таким чином, було стерилізовано та вакциновано проти сказу ще 51 бездомну тварину. Операції проводяться ефективним методом, що не потребує зняття швів та додаткового утримання тварин за рахунок бюджету”.

“Ми запрошували FOUR PAWS відвідати Канів ще – і, хоча мають щільний графік, вони погодились, побачивши у нашому місті надійного партнера, зацікавленого у співпраці. І це дійсно так: місто встигло забезпечити їм усе необхідне для роботи буквально за 1 день, дізнавшись про можливість  нового візиту,  – зазначає громадський активіст Антон Савченко. – Активно підключились місцеві волонтери, у перший же день роботи «немісцеву» команду мобільної клініки «Чотирьох лап» супроводжує  зооволонтер Антоніна Малєна”.

Ми попередили місцевих мешканців, що протягом 2-х тижнів (з понеділка по п’ятницю, із 9 до 18.00) у Каневі будуть проходити заходи з відлову та стерилізації безпритульних тварин – аби активно допомагали вирішувати місту це питання. Операції проводитимуть на базі КП “Місто” (де керівник Дмитро Шайдаров обладнав повноцінну операційну, з сучасним обладнанням, що було придбане за кошти Посольства Канади в Україні).

Протягом дня команда «Чотирьох лап» може проводити стерилізацію та вакцинацію 7-12 тварин. Кожна п’ятниця буде Днем волонтера. Цього дня волонтери можуть  привозити безпритульних собак та котів, але виключно після попереднього запису у адміністратора (0679212289, Олена). По цьому номеру канівчани можуть повідомляти про побачених на вулицях безпритульних нестерилізованих тварин. Можуть телефонувати і ветеринарні лікарі, що бажають перейняти досвід проведення операцій, що не потребують зняття швів.

Прочитайте ще:

Залиште коментар