Чи можуть черкащани зекономленою субсидією розрахуватись за іншу послугу?

Чи можуть черкащани зекономленою субсидією розрахуватись за іншу послугу?

Заступник директора департаменту – начальник управління соціальної допомоги та компенсаційних виплат департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Бінусова Катерина Марківна інформує про те, що якщо ви не користуєтеся гарячою водою, а субсидію вам нараховують, краще відмовитися від допомоги на оплату цієї комунальної послуги.

Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради.

Зекономленою субсидією на гарячу воду неможливо розрахуватися за іншу спожиту послугу, наприклад газ чи електроенергію. Про це повідомляється на сторінці Урядового порталу.

“Сьогодні спростовуємо міф про те, що зекономленою субсидією на гарячу воду можна розрахуватися за газ. Якщо ви не користуєтеся гарячою водою, а субсидію вам нараховують, краще відмовитися від допомоги на оплату цієї комунальної послуги шляхом подання нової заяви на надання субсидії без зазначення цієї послуги”, – йдеться у дописі.

Водночас на сторінці розміщений слайд, де вказано, що розрахуватися зекономленою субсидією на гарячу воду за газ неможливо тому, що “гарячу воду подає одна організація, газ – інша”.

“Відповідно, це різні особові рахунки, різні організації з різними юридичними адресами, різні соціальні нормативи”, – заявили у прес-службі Кабміну.

 

 

Залиште коментар