Чи не знизилась якість питної води під час водопілля?

 

Черкасиводоканал стверджує, що якість питної води під час водопілля в межах норми та під постійним контролем фахівців. Про це підприємство повідомляє на своєму офіційному сайті.

«Так, цього року весняне водопілля набуло більшої масштабності, ніж у попередні роки. Але ситуація – під контролем. Водопілля – це природнє явище, яке має періодичний характер, тож, ми щороку готові до цього, маємо дієві механізми, як реагувати на таку ситуацію. Ми забезпечені реагентами для водопідготовки питної води та необхідними матеріалами для проведення усіх необхідних лабораторних аналізів. Питна вода зараз відповідає всім нормам, тож, споживачам – не варто хвилюватися» – розповідає директор КП «Черкасиводоканал» Іван Сухарьков.

Тетяна Проценко, начальниця лабораторії з контролю за якістю питної та стічних вод КП «Черкасиводоканал» додає, що лабораторія постійно контролює якість води. Це відбувається цілодобово. Відбирають проби на всіх етапах підготовки води, здійснюють контроль за мікробіологічними та фізико-хімічними показниками. Наразі якість питної води залишається в межах норми. Цей показник є стабільним.

Залиште коментар