Чисто політичне замовлення

Чисто політичне замовлення

Опоненти міського голови Черкас добирають всіляких методів, аби захопити владу міста у свої руки. Цього разу вирішили звинуватити мера Черкас в корупції. А оскільки ніяких конкретних фактів “накопати” не вдалося, то вирішили використати чисто політичні питання – перебування на посаді керівника департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігоря Волошина.

Результатом таких дій є те, що Національне агентство з питань запобігання корупції заявило про вчинення міським головою Анатолієм Бондаренком адміністративного правопорушення, відповідальність за які передбачена частинами першою та другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

НАЗК заявляє, що в цьому випадку конфлікт інтересів виник унаслідок наявності приватного інтересу, зумовленого позаслужбовими стосунками Анатолія Бондаренка з Ігорем Волошиним, які виникли у зв’язку з їхнім членством в Черкаській обласній організації партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

При цьому служба наголошує, що складення протоколу і передача його до суду не є свідченням вчинення особою адміністративного правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення.

Нагадаємо, Ігор Волошин перебуває ще з грудня 2016 року, і до сьогодні жодні правоохоронні органи не мали притензій до його перебування на посаді. Та чомусь через два роки виникають якісь дивні запитання.

Та, як кажуть, диму без вогню не буває. Як свідчать документи, у жовтні 2017 року секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький надсилає у Службу безпеки копії розпоряджень міського голови про призначення на посаду Ігоря Волошина на 12 аркушах.

Залиште коментар