Дати хабар поліцейському хотіла жителька Золотоноші

Дати хабар поліцейському хотіла жителька Золотоноші

У Золотоноші обрано запобіжний захід щодо жінки за спробу надання неправомірної вигоди працівнику поліції. Про це «Прочерку» повідомили в Золотоніській місцевій прокуратурі.

Ця прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом надання неправомірної вигоди посадовій особі Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області.

У ході документування обставин вчинення кримінального правопорушення Золотоніською місцевою прокуратурою спільно з працівниками Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області та Черкаським управлінням департаменту внутрішньої безпеки ГУНП в Черкаській області 27 лютого в приміщенні одного із кабінетів Золотоніського відділу поліції, в порядку ст. 208 КПК України затримано жінку при спробі надання неправомірної вигоди заступнику начальника Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області – начальнику карного розшуку за непритягнення співмешканця останньої до кримінальної відповідальності за вчинення в одному із сіл Золотоніського району особливо тяжкого злочину, передбаченого ч. 3 ст. 187 КК України.

28 лютого жінці оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 369 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років з конфіскацією майна або без такої.

Прочитайте ще:

Залиште коментар