Де буде встановлено стелу “Я люблю Черкаси” досі не визначено

Де буде встановлено стелу “Я люблю Черкаси” досі не визначено

Влітку цього року в Черкасах вже мала з’явитися стела «Я люблю Черкаси». Проте встановлення об’єкта, який має стати окрасою для міста, але тим часом час від часу піддається критиці зі сторони черкасців, знову відтерміновується, інформує “ВиЧЕрпно”.

А все через те, що на сайті міськради була зареєстрована петиція, якою пропонується не встановлювати стелу в парку «Сосновий бір» на схилі біля озера з русалкою. На думку авторів петиції — це місце не підходить для встановлення літер.

«Я вважаю розміщення стели в парку Сосновий бір недопустимим. Природній ландшафт парку має бути збереженим у такому вигляді, як його спроектували при створенні парку», — зазначила в петиції Дарина Подолян, автор петиції.

Коли ж тепер буде встановлена стела, та де саме, якщо депутати підтримають електронну петицію, у коментарі виданню «ВиЧЕрпно» розповів керівник КП «Дирекція парків» Володимир Стойко.

“Пауза зараз у зв’язку із петицією про розміщення стели. Зараз ця петиція виноситься на розгляд сесії Черкаської міської ради. Це вже, здається, втретє вона виноситиметься. Просто до неї голосування ніяк не доходить”, — розповів пан Володимир.

У разі ж, якщо депутати підтримають електронну петицію, тоді вивчатиметься інше місце її імовірного розташування. Проте вона встановлена буде, запевнив очільник парків.

До відома, вага однієї літери – 300 кг. На метал для однієї літери потрібно 15-20 тис. грн. Всього на виготовлення та розміщення стели міський бюджет виділив 300 тис. грн. Довгий час не могли знайти підрядника, який би встановив ці літери, оскільки вони дуже масивні, а місце для їх встановлення має перепади висоти.

Залиште коментар