Дебютні спортивні змагання провели на Черкащині

Дебютні спортивні змагання провели на Черкащині

Відбулася спартакіада Степанецької об’єднаної територіальної громади для визначення кращих команд та спортсменів ОТГ. Про це інформують на сайті “Черкаський спорт“.

Минулий суботній ранок видався клопітким як і для організаторів спортивного свята, так і для гостей та учасників, адже громаді таке дійство проходило вперше.

На змагання прибули учасники із Мартинівського, із Полствинського, із Беркозівського, із Павлівського, із Копіюватського старостинських округів.

Приймали гостей дві команди господарів: збірна команда Степанецької школи та збірна команда села Степанці.

Загальне керівництво змагань здійснювалося організаційним комітетом, склад якого був затверджений сільським головою. Безпосереднє проведення змагань було покладено на суддівську колегію. Головним суддею змагань виступала Гарбуз Ольга Григорівна.

 

У програму змагань були включені такі види спорту:

-Волейбол (9 осіб, склад команди може бути змішаний)

-Шашки (1 особа, незалежно від статі)

-Дартс (1 чоловік, 1 жінка + староста)

-Попадання м`яча в баскетбольне кільце (1 чоловік, 1 жінка)

-Стрільба з пневматичної зброї (1 чоловік, 1 жінка)

-Перетягування канату (5 осіб)

-Багатоборство серед школярів (1 хлопець, 1 дівчина).

Змагання проходили в дружній та веселій атмосфері. Було дуже цікаво спостерігати за тим, як спорт об`єднав між собою кілька поколінь, де старші передавали досвід молодшим, а де було і навпаки – в молоді теж є чому повчитися. Змагання були як командні, так і персональні.

Кубок першості по загальній кількості балів виборола команда Степанецької спеціалізованої школи, друге місце посіла збірна команда села Степанці, на третьому місці – команда села Мартинівка.

Організатори відзначають призерів:

Загороднього В.В. виконуючого обов`язки старости Копіюватського старостинського округу, який зайняв І місце і у стрільбі з пневматичної зброї, і в змаганнях з дартсу;

Кутник Г.О. – провідний спеціаліст діловод села Мартинівка – перше місце у стрільбі з пневматичної зброї;

Мітакі Ю.В. – заступник голови Степанецької ОТГ з гуманітарних питань – перше місце з дартсу;

Яременко О.С. – член команди Степанецької школи – І місце з гри в шашки; Скоробагатий І.О. – член збірної команди села Беркозівка – І місце у багатоборстві з підтягування;

Яременко Д.С. – учениця Степанецької школи – І місце у багатоборстві із стрибків на скакалці;

Свєчкарьова А.Є. – І місце у багатоборстві з човникового бігу;

Павленко О.О. – головний спеціаліст з кадрових питань Степанецької сільської ради – І місце в змаганні з кидка м`яча в баскетбольне кільце, яке вона поділила з Івашків О.Ю. із команди села Беркозівка.

Запекла боротьба відбувалася у перетягувані канату, тож після напруженої боротьби першість здобула команда Степанецької школи.

Також у командних змаганнях вийшли переможцями: волейбол – команда села Степанці; шашки – команда Степанецької школи; попадання м`ячем у баскетбольне кільце – команда села Степанці; дартс – команда села Павлівка; стрільба з пневматичної зброї – команда села Мартинівка; багатоборство серед школярів – команда Степанецької школи.

Честь своїх старостинських округів завзято відстоювали виконуючі обов`язки старости: Бусля Алла Василівна, Савенко Оксана Михайлівна, Вощан Іван Васильович,Загородній Володимир Васильович.

А за честь усієї громади боровся сам голова Степанецької ОТГ Яременко Олександр Іванович.

Організатори висловлюють подяку учасникам спортакіади, які хоч і не зайняли перші місця, але брали участь майже в усіх видах боротьби:

Добровольський П.В., Бурнакова Л.М., Яременко О. В., Зуб Т.І., Зоренко П.М., сім`я Гаврищуків, Петриченко М.М., Хоменко О.В., Солонецький В.М., сім`я Дорошенків, Кузьменко Ю.Ю., Колодчук Марія Борисівна, Костенко О., Лаврінець П., Яцун К.О., Слива Ю.,Чупилка С.В., Гаряча Н., Козак І. В., Коваль Ю.З., Мікуліна Н. А., Доля О.,Чабан А.,Чорноіван В. О.

Всі переможці спартакіади були нагороджені грамотами, медалями та цінними призами. Є надія, що це тільки початок, адже наша громада ще така молода, всі її звершення і досягнення в найближчому майбутньому.

1403 степанецьке 1

Залиште коментар