Делегація з Канева зацікавилася досвідом енергозбереження у Дрогобичі

Делегація з Канева зацікавилася досвідом енергозбереження у Дрогобичі

До Дрогобича завітала делегація з міста Канева Черкаської області. У ході робочого візиту відбулася зустріч з Дрогобицьким міським головою Тарасом Кучмою.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

Тарас Кучма розповів канівчанам про історію Дрогобича та сучасні реалії.

Відповідаючи на запитання візитерів, Тарас Кучма поділився досвідом впровадження у місті проектів з енергозбереження та використання альтернативних джерел енергії. Також розповів про проблему зі сміттям, зауваживши, що у «європейських країнах та Америці сміття – це бізнес, а в Україні – політичний бич».

Тарас Кучма розповів, як налагоджується співпраця з місцевими підприємцями, що дає змогу наповнювати бюджет, який, за словами міського очільника, попри занепад індустрії, зріс у три рази. Також до міста залучають кошти обласного бюджету та ДФРР. Окрім того, міський очільник продемонстрував роботу системи «Розумне місто», як ефективного інструменту комунікації з мешканцями.

Також візитери цікавилися туристичним потенціалом міста, збереженням історичних та архітектурних пам’яток, розвитком культури, механізмами вирішення проблеми з бездомними тваринами, впровадженням медичної реформи, справами в освіті та децентралізації.

На завершення зустрічі міський голова Тарас Кучма вручив гостям книги про Дрогобича та фотокалендарі.

Залиште коментар